Halowy Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Orlen Cup 2019

W poniedziałkowy wieczór 4 lutego, jak podają organizatorzy na trybunach Atlas Areny w Łodzi zasiadło ponad 5000 widzów. I nikt z tych, którzy zdecydowali się przybyć do łódzkiej hali widowiskowej nie mógł narzekać na brak emocji.

Wielkie wyniki, znakomite pojedynki i niesamowita atmosfera – takie były zawody, które zgromadziły na starcie wielu znakomitych polskich i zagranicznych gwiazd lekkiej atletyki. Zarazem był to pierwszy występ reprezentantów kraju przed własną publicznością w rozpoczynającym się sezonie halowym. Na zawodach padło kilka świetnych rezultatów, łącznie z minimami na halowe mistrzostwa Europy w Glasgow.

W tej lekkoatletycznej uczcie miało okazję uczestniczyć wielu uczniów szkół Gminy Wieruszów zawodników i uczestników programu LDK. W sumie na wycieczkę zorganizowana przez UMLKS START i Gminę Wieruszów uczestniczyło 44 osoby. Celem udziału w zawodach było kibicowanie i obserwacja zawodów lekkoatletycznych. Dla niektórych po raz pierwszy w wydaniu halowym.

Wycieczce towarzyszyła wspaniała atmosfera i wiele niepowtarzalnych wrażeń. Była okazję do zdobycia autografów wielu zawodników i wykonania pamiątkowych zdjęć.

Wyjazd wyzwolił w uczestnikach wiele pozytywnych emocji i pytania kiedy będzie następny.

Uczniowski Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy START w Wieruszowie dziękuje Gminie Wieruszów za pomoc w organizacji wyjazdu i pokrycie kosztów transportu.

UMLKS START Wieruszów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łódź, Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.