„Kobieta przedsiębiorcza bez względu na wiek!”

Towarzystwo Społecznie Tilia zakończyło realizację projektu grantowego „Kobieta przedsiębiorcza bez względu na wiek!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu PROW 2014-202 – Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

W ramach 3-dniowego wyjazdowego warsztatu 28 kobiet z terenu powiatu kępińskiego odbyło szereg szkoleń, m.in. warsztaty mydlarskie, warsztaty z wypieku piernika, zajęcia z psychologiem i trenerem biznesu, oraz warsztaty zielarskie w wiosce tematycznej „Wieś Maciejowej Duszy”.

Warsztaty odbywały się w Toruniu i okolicach, a pobyt zapewniony został w historycznej Twierdzy Toruń – Fort IV Okoński. Dzięki wsparciu otrzymanemu za pośrednictwem LGD Wrota Wielkopolski, panie miały możliwość poznać swoje mocne strony, pobudzić swoją przedsiębiorczość oraz poznać nowe formy aktywności społecznej.

– Wyjazd okazał się bardzo inspirujący nie tylko dla organizatorów, ale także dla samych uczestniczek, które wracały z głowami pełnymi pomysłów na własne biznesy. Trzymamy kciuki, aby wszystkie plany i zamierzenia udało się zrealizować – podkreśla Zarząd Tilii.

Ewelina Pieles

Wiceprezes Towarzystwa Społecznego TILIA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.