Spotkanie z KGW w dniu 01.02.2019 r. Kępno.

W dniu 1 lutym o godz. 13:00 w Sali Konferencyjnej ,,Kamiński a Zdrowie” w Kępnie odbyły się Regionalne Konsultacje pt. ,,Niezależność i rozwój Kół Gospodyń Wiejskich bez obowiązków i obaw”.

Konsultacjom patronowało Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Pełnomocnik Do Spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw Pani Minister Andżelika Możdżanowska. W konsultacjach uczestniczyli również przedstawiciele wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Kępińskiego oraz Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Kępnie Marek Potarzycki wraz Pełnomocnikiem ds. KGW Katarzyną Dawid oraz Naczelnicy Urzędu Skarbowego w Kępnie, a także włodarze samorządów powiatowego i gminnych. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze.

Panie z KGW zostały zapoznane z prowadzeniem uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów oraz z zasadami dotyczącymi złożenia sprawozdania do końca kwietnia br. z otrzymanego dofinansowania. Podsumowano także dotychczasowe osiągnięcia i  prężną działalność KGW. Przekazano priorytety i kierunki do dalszego działania i rozwoju Kół Gospodyń Wiejskich.

Marek Potarzycki
Kierownik
Biuro Powiatowe w Kępnie
Wielkopolski Oddział Regionalny
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno, Powiat Kępiński. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments