„Tajemniczy Zamek” na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Lututowie

W sobotnie popołudnie scena Gminnego Ośrodka Kultury w Lututowie zamieniła się w „Tajemniczy zamek”. Mali widzowie wraz z opiekunami mieli okazję obejrzeć widowisko muzyczne w wykonaniu artystów Łódzkiej Agencji Koncertowej, które bawiło, uczyło i wychowywało.

Artyści po raz kolejny zachwycali w naszej małej miejscowości niezwykłym kunsztem artystycznym i estetycznym. Bohaterowie spektaklu zapewnili widowni dużą dawkę humoru, podali sporą dawkę praktycznych rad, wskazali, że każdy może zostać artystą. Dynamiczna akcja oraz barwne kostiumy aktorów przebranych za bajkowe postacie sprawiły, że przybyłe na widowisko dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie z aktorami. Aktorzy zabrali ich w baśniową podróż w czasy księżniczek i smoków do wytwornego, tajemniczego zamku, położonego w przepięknej scenerii . Całemu przedstawieniu towarzyszyły wspaniałe efekty dźwiękowe i świetlne.

Fundatorem spektaklu był Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie oraz Wójt Gminy Lututów– Pan Marek Pikuła.
Inicjatorem przedstawienia było Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem, które przez cały rok prowadzi akcję charytatywną na rzecz osób niepełnosprawnych, a zwieńczeniem jest przedstawienie artystyczne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments