Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie w 1/2 Wojewódzkich Zawodów w Piłce Siatkowej

Dnia 16.01.2019 r. odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie, na którym drużyna Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie po zaciętej walce zajęła pierwsze miejsce.

Zwycięstwo to umożliwiło naszej drużynie wystąpić na 1/2 Wojewódzkich Zawodów w Piłce Siatkowej, które odbyły się dnia 31.01.2019 r. w hali sportowej przy ulicy Nadodrzańskiej w Wieluniu. W turnieju brało udział pięć drużyn: dwie z Wielunia, jedna z Sieradza, Zduńskiej Woli i Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie. Rozgrywki odbywały się „każdy z każdym” na dwóch boiskach jednocześnie.

Po rozegranych meczach V miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie. Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie reprezentowali uczniowie: Tobiasz Bednarski, Paweł Derdak, Jakub Kowalczyk, Damian Kubiak, Damian Łuczak, Maciej Marciniak, Hubert Pietrzyk, Jakub Piszczałka, Robert Przybył, Kacper Sosin, Piotr Wójciak, Emil Zimorski. Przygotowanie uczniów i sprawowanie opieki – Tomasz Machała.
Tomasz Machała

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów, Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.