GKS Czastary Wicemistrzem Halowej Ligi Powiatowej „JUNIOR B2” LZS

Finałowy turniej odbył się w Białej w dniu 9 marca 2019 roku. Juniorzy z Czastar wykorzystali szansę na drugie miejsce w tabeli ligowej, wygrywając w sobotę 3 mecze i 2 remisując.

 

W pierwszym meczu GKS wygrał 1:0 z LZS Pątnów (bramka Dominika Matusiaka). W drugim meczu, z pewną mistrzostwa drużyną UMKS Ostrowia Ostrówek, pomimo bardzo dobrej i ambitnej gry nie udało się chłopcom z Czastar strzelić bramki i pada remis 0:0. Trzeci i czwarty mecz to bezpośrednia walka o podium. Juniorzy z Czastar wygrywają 2:1 z LKS „PARK” Starzenice po bramkach Bartłomieja Honcla i niezawodnego w tym turnieju Dominika Matusiaka. Po wygranej 2:0 (bramki: Jędrzej Lewandowski, Dominik Matusiak) z GLKS Biała, drugie miejsce w lidze jest coraz bliżej. Trzeba wygrać z LKS Masłowice.

Niestety, ostatni mecz, chłopcy z Czastar rozpoczęli od straty gola. Mimo kilku szans udaje się strzelić jedynie bramkę Dominikowi Matusiakowi z rzutu karnego i zakończyć turniej remisem 1:1. Dzięki przegranej Park Starzenice z GLKS Biała 0:1, młodzi zawodnicy z Czastar mogą się cieszyć z wicemistrzostwa ligi. To świetny wynik młodzieży GKS, która debiutowała w rozgrywkach roczników 2003/2005.

Bieżące informacje na temat ligi powiatowej można obserwować na stronie: lzswielun.pl

HALOWA LIGA JUNIOR B2 SEZON 2018/2019

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Punkty

1. UMKS OSTROWIA OSTRÓWEK 38
2. GKS CZASTARY 31
3. LKS PARK STARZENICE 30
4. GLKS BIAŁA 25
5. LKS MASŁOWICE 16
6. LZS PĄTNÓW 10

Skład GKS w sezonie halowym 2018/2019: Bartłomiej Honcel, Mateusz Kania, Jędrzej Lewandowski, Bartosz Lochna, Mateusz Łuczak, Dominik Machynia, Dominik Matusiak, Dominik Saplis, Kacper Sudomirski. Trener – Marek Dudka.

ZARZĄD GKS CZASTARY

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.