Kozie mlEKO!- bądźmy EKO!

W sobotę 23.03 zapraszamy wszystkich do udziału w wieruszowskiej grze miejskiej „Kozie mleko – Bądźmy EKO”. Gra odbędzie się w sobotę 23 marca. Start na wieruszowskim rynku o godz. 12.00.

Gra została stworzona przez wieruszowską młodzież działającą przy Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. S. Reymonta w Wieruszowie, w ramach projektu „Wieruszowscy EKOgracze” w ramach konkursu ekologicznego „Równać Szanse”. Celem gry jest podniesienie świadomości mieszkańców o stanie zanieczyszczenia środowiska. Proponowana gra oprócz integracji i edukacji uczestników ma być sposobem na wspólne spędzenie aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Młodzież pracowała nad grą od listopada 2018r. Na wstępie narodził się pomysł i początkowy zarys „jak to ma wyglądać”, kolejno odbyły się warsztaty w Wrocławiu pod okiem profesjonalisty. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, dzięki grantowi z Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży powstała gra do udziału w której serdecznie Państwa zapraszamy.

By wziąć udział w grze należy zgłosić drużynę od 2 – 5 osób, wypełniając zgody.

Do pobrania:

Tych, którzy nie mają ochoty biegać po mieście zapraszamy na warsztaty malowania toreb ekologicznych! Zapewniamy materiały i dobrą zabawę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.