MADAR z sukcesami na „Wieluńskim Dance 2019”

„Wieluńskie Dance 2019” to cykliczna impreza organizowana przez Urząd Miejski w Wieluniu. W tym roku odbyła się jego 12 edycja.

Ten konkurs taneczny rozgrywany w wielu kategoriach wiekowych cieszy się coraz wierszą popularnością. W tym roku wystąpiło ponad 400 tancerzy. W tegorocznej edycji zaprezentowali się także tancerze z powiatu kępińskiego i wieruszowskiego.

Klub Tańca „MADAR” wraz z Wieruszowskim Domem Kultury, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach, Szkołą Podstawową nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie i Szkołą Podstawową nr 2 w Ostrzeszowie w tym roku po raz pierwszy brał udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Wieluńskie Dance 2019”.

Dzieci, pod czujnym okiem trenerki Marzeny Rogalińskiej, zaprezentowały się cudowne i dały z siebie wszystko, dzięki czemu ten jeden start wystarczył, aby odnotować kilka wspaniałych sukcesów

– w kategorii solo  przedszkolaki – Judyta Matuszak zajęła drugie miejsce, a Monika Szup – trzecie miejsce – klub MADAR w Kępnie

– w kategorii solo – 7-9 lat Aleksandra Rumińska wytańczyła trzecie miejsce, WDK Wieruszów

– w kategorii formacja przedszkolaki – klub „MADAR” WDK Wieruszów zdobył drugie miejsce a  wyróżnienie MADAR GOKSIT SOKOLNIKI.

Rywalizacja była zacięta, a konkurencja z całej Polski walczyła wytrwale. Zwycięzcy otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe, dyplomy oraz statuetki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno, Sokolniki, Wieluń, Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.