Święto Kobiet w gminie Bralin

Obchodzony 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet był świetną okazją do wspólnej zabawy dla wszystkich Pań z terenu Gminy Bralin. W tym roku mieszkanki sołectw: Tabor Wielki, Chojęcin oraz Mnichowice postanowiły w szczególny sposób obchodzić to wyjątkowe święto.

W spotkaniach ze świętującymi Paniami udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych naszej gminy: Wójt Gminy Bralin Piotr Hołoś, Sekretarz Gminy Ewelina Pieles oraz kierownik Referatu Oświaty Sławomir Bąk. Warto wspomnieć i pogratulować wyjątkowej atmosfery panującej na spotkaniach. Wszystkim Paniom dopisywał humor, a wieczór upłynął pod znakiem wspólnej zabawy wypełnionej śmiechem i śpiewem. O to by Paniom w trakcie biesiady przy wspólnym stole niczego nie zabrakło zadbali Panowie z OSP. Kwiatom, drobnym upominkom oraz życzeniom nie było końca a zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Ogromne wrażenie robiły przygotowane z wielką starannością dekoracje sal Domów Ludowych, własnoręcznie wykonane torty oraz ilość i różnorodność podawanych dań. Cieszy fakt, że mieszkanki naszej gminy tak chętnie się integrują oraz wspierają w celu realizacji wspólnych pomysłów. Życzymy wszystkim Paniom aby radość i uśmiech oraz pozytywna energia towarzyszyły im przez cały rok, a nie tylko 8 marca.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.