Turniejowy weekend w Husarii

W dniach 15 do 18.03.2019 zawodnicy Husarii walczyli o medale na Mistrzostwach Polski Kick Boxing w Kartuzach oraz w Mistrzostwach Ukrainy w Kick Boxingu w Odessie.

W Kartuzach do walki stanęły nasze Panie Aleksandra Załustowicz, Izabela Madzińska, Julia Okoń oraz Marta Gabas w narożniku dziewczyn jako trener stał Wojciech Pisula. Natomiast do walk na Ukrainie stanął Vasyl Chawrylchak a w jego narożniku trener Jacek Piwowar.

Zawodnicy Husarii wracają z pracowitego weekendu z 3 medalami.

Brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii senior zdobyła Aleksandra Załustowicz.
Brązowy medal Mistrzostw Ukrainy w kategorii senior zdobył Vasyl Chawrylchak.
Srebrny medal Mistrzostw Polski w kategorii junior zdobyła Marta Gabas.

Iza oraz Julia niestety przegrały swoje walki, wyciągamy wnioski pracujemy ciężko dalej przygotowując się do dalszych startów.

Zrealizowano w ramach projektu Miasta I Gminy Wieruszów

„Nie masz nastroju na trening? Zmień nastrój!”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.