Zwycięska walka zawodnika Husarii na gali „Octagon No Mercy 7″

Charytatywna gala dla Karoliny Olejniczak odbyła się 9.03.2019 r w Ostrowie Wielkopolskim. Walki w Octagonie (klatka) stoczone zostały w kilku formułach takich jak Boks, MMA, Grappling oraz Kick Boxing K1, łącznie 11 walk.

KS Husaria Wieruszów podczas gali reprezentował Vasyl Havrylczak, który stoczył walkę w formule K1 z Kewinem Prymasem (dwukrotnym v-ce mistrzem Polski młodzieżowców full kontakt), zawodnikiem KBC Poprawa Ostrów Wielkopolski.

W narożniku Vasyla stanęli trenerzy sekcji Kick Boxingu Jacek Piwowar, Wojciech Pisula oraz Marcin Pisula a dopingowała Vasyla duża grupa naszych zawodników oraz sympatyków kick boxingu.

Walka miała bardzo dynamiczny przebieg. Nie była to „szermierka” a twarda walka „cios za cios”. Bardzo silny fizycznie zawodnik z Ostrowa chciał zdominować Vasyla od początku walki, jednak chłodna kalkulacja i dobrze przyjęta taktyka dała wygraną Vasylowi. Pozwoliliśmy zawodnikowi z Ostrowa na „wypalenie się” w pierwszej rundzie, dzięki czemu Vasyl w drugiej rundzie przejął kontrolę nad walką co dało w efekcie ciężki nokaut przez KO po wysokim kopnięciu na głowę i efektowną wygraną.

Bohaterką wieczoru była Karolina Olejniczak. Nastolatka cierpi na nowotwór złośliwy móżdżku. Karolina na gali pojawiła się wraz z mamą i obie podziękowały wszystkim przybyłym za wsparcie.
Dziękujemy bardzo Vasylowi za świetną walkę, kibicom za doping oraz sponsorowi za wsparcie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ostrów Wielkopolski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.