Dwa złote medale Tenisistów w Mistrzostwach Województwa

W dniach 30-31 marca 2019 r. w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym. Bardzo dobry występ zanotowały, zawodniczki GUKS „Prosna” Wieruszów, Julia Skwarek i Natalia Rabiega, które w grze podwójnej młodziczek zdobyły złoty medal i tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego. Te same zawodniczki w następnym dniu Mistrzostw powtórzyły sukces, zdobywając złoty medal i tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego w grze drużynowej młodziczek. Nasza drużyna dziewcząt wygrywając Mistrzostwa Województwa zagwarantowała sobie udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 11-14 kwietnia 2019 r. w Brzegu Dolnym.
Ponadto w Mistrzostwach wystartowali również, Hubert Wilk i Jagoda Karkoszka. Hubert Wilk, w grze podwójnej zajął 5 miejsce, a w grze pojedynczej 9 miejsce, natomiast Jagoda Karkoszka w grze pojedynczej uplasowała się na 13 miejscu.
Zadanie współfinansowane przez Gminę Wieruszów.
Podziękowania za pomoc i wsparcie podczas zawodów dla:
PHU WĘDLINKA
STAGRA TRANS
BRATTEX
AUTO-PARTNER

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.