Medalowy weekend KS Husaria

Zawodnicy KS Husaria sekcji Karate oraz sekcji Kick Boxingu w miniony weekend stanęli do rywalizacji w dwóch turniejach.

– Mistrzostwa Polski w Kick Boxingu Low Kick w Nowym Targu.
Podczas 3 dni mistrzostw (05 do 07.04.2019) do zmagań stanęło 278 zawodników z 78 klubów z całej Polski. KS Husaria Wieruszów reprezentowała dwójka juniorów Julia Okoń oraz Dawid Woźniak a w narożniku stanął trener Jacek Piwowar. Nasi zawodnicy po zaciętych walkach wracają z medalami Mistrzostw Polski.
Julia Okoń w kategorii Junior Młodszy -60 kg III miejsce brązowy medal Mistrzostw Polski
Dawid Woźniak w kategorii Junior Młodszy -67 kg III miejsce brązowy medal Mistrzostw Polski

– Międzynarodowy Turniej Karate Kobierzyce Cup
W Sobotę 06.04.2019 r odbyła się 9 edycja Międzynarodowego Turnieju Karate gdzie na matach spotkało się ponad 600 zawodników z Ukrainy, Rosji, Czech oraz Polski. KS Husaria reprezentowało 4 zawodników Adam Napierała, Antoni Ogorzelski, Wiktor Pisula oraz Kacper Jaremko. Jako sekundant stanął za zawodnikami trener Piotr Makowski.

Adam oraz Antek po zaciętych walkach w eliminacjach przegrali swoje pierwsze starcia natomiast Wiktor oraz Kacper zakończyli swoje zmagania miejscami na podium.
Wiktor Pisula – kadet -55 kg III miejsce brązowy medal
Kacper Jaremko – kadet -35 kg III miejsce brązowy medal

Dziękujemy zawodnikom za godne reprezentowanie klubu, trenerom za zaangażowanie a sponsorom za wsparcie.

Zrealizowano w ramach projektu Miasta i Gminy Wieruszów „NIE MASZ NASTROJU NA TRENING? ZMIEŃ NASTRÓJ”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.