Obchody rocznicy

10 kwietnia 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie zorganizowano obchody 79. rocznicy sowieckiej zbrodni na Policjantach Policji Państwowej II RP.

 

10 kwietnia 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie zorganizowano obchody 79. rocznicy sowieckiej zbrodni na Policjantach Policji Państwowej II RP. W ramach obchodów odbył się Apel Pamięci z udziałem Kompanii Honorowej. Kolejnym punktem było złożenie wiązanek pod pomnikiem Pamięci Pomordowanych Policjantów II RP Powiatu Kępińskiego. W obchodach uczestniczył Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik. 12 kwietnia 2019 roku w Poznaniu obchodzona będzie 79. rocznica Zbrodni Katyńskiej i drugiej masowej zsyłki Polaków na Sybir, na uroczystość zaprasza Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Natomiast 13 kwietnia 2019 roku w Laskach zaplanowana jest uroczystość związana z Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Kolejnym punktem było złożenie wiązanek pod pomnikiem Pamięci Pomordowanych Policjantów II RP Powiatu Kępińskiego.

W obchodach uczestniczył Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik. 12 kwietnia 2019 roku w Poznaniu obchodzona będzie 79. rocznica Zbrodni Katyńskiej i drugiej masowej zsyłki Polaków na Sybir, na uroczystość zaprasza Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Natomiast 13 kwietnia 2019 roku w Laskach zaplanowana jest uroczystość związana z Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.