Zapisy na biegi uliczne „VI czastarska piątka” – otwarte!!!

Medal w kształcie mapy gminy Czastary otrzyma każdy kto ukończy bieg na dystansie 5km. Towarzystwo Przyjaciół Czastar zaprasza serdecznie wszystkich na szóstą edycję biegów ulicznych w Czastarach „VI Czastarska Piątka”.

 

Zawody odbędą się w sobotę 3 sierpnia 2019 roku w Czastarach w trakcie dwudniowego festynu z okazji „ 29 Dni Czastar 03-04 sierpnia 2019”.

Współorganizatorami biegu są: Gmina Czastary, Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach, Gminny Klub Sportowy Czastary, Ochotnicza Straż Pożarna w Czastarach i Powiat Wieruszowski.

W ubiegłym roku w „Czastarskiej Piątce” wystartowało 209 zawodników. W biegu głównym na dystansie 5km, wystartowało 159 osób z całej Polski, między innymi z Bytomia, Katowic, Łodzi, Opola, Warszawy i Wrocławia. Mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja nie będzie niższa.

Wzorem roku ubiegłego firma ULTIMASPORT zapewni elektroniczny pomiar czasu ze zwrotnymi chipami, a organizatorzy zapewniają wszystkim, którzy ukończą bieg, pamiątkowy medal.

W biegu głównym będzie dodatkowo przeprowadzona klasyfikacja dla kobiet (K40) i mężczyzn (M40) urodzonych w 1979 roku i starszych. Również mieszkańcy gminy Czastary będą rywalizować w dodatkowych kategoriach dla kobiet i mężczyzn.

Zapisy możliwe tylko do 1 sierpnia na stronie internetowej:

www.zapisy.ultimasport.pl/zapisz/496

Wpisowe do biegu głównego wynosi 20zł – również do 1 sierpnia. Możliwe będą zapisy w dniu zawodów z wpisowym 30zł, pod warunkiem, że nie zostanie wyczerpany limit, jaki wprowadzili organizatorzy – 200 osób.

Zapisy do biegów młodzieżowych – nie obowiązuje opłata startowa – również do 1 sierpnia na stronie internetowej:

www.zapisy.ultimasport.pl/zapisz/495

Więcej informacji będzie się stopniowo pojawiało po świętach na stronie internetowej: www.czastary.pl  oraz na www.facebook.com/TowarzystwoPrzyjaciolCzastar

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich serdecznie do udziału i kibicowania!!!

Towarzystwo Przyjaciół Czastar

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.