Absolwent LO pożądany na rynku pracy

Wśród absolwentów wieruszowskiego LO znajdziemy nie tylko lekarzy, prawników, dziennikarzy, urzędników, nauczycieli, pracowników kultury, ale również inżynierów, przedsiębiorców, ekonomistów a nawet artystów.

 

 

Pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów i trwający już nabór przyszłych pierwszoklasistów to idealny moment na przypomnienie największych zalet uczenia się w Liceum Ogólnokształcącym, a zwłaszcza na wskazanie atutów Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie.

Przedstawiona poniżej prezentacja jest wstępem do cyklu tego typu opracowań, które staną się z pewnością cenną wskazówką dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych stojących obecnie przed ważnym wyborem swojej kolejnej placówki. Absolwent Liceum Ogólnokształcącego jest pożądany na rynku pracy- to niezaprzeczalny fakt, widoczny wyraźnie również w przypadku naszego „Kopernika”.

Pierwsza prezentacja wskazuje najważniejsze zalety wieruszowskiego LO, a kolejne opublikowane w najbliższym czasie przedstawią atuty i największe osiągnięcia poszczególnych grup przedmiotowych w naszej szkole. Kolejne tego typu filmy będą zwłaszcza pomocne dla osób zastanawiających się nad wyborem konkretnego profilu.

Zachęcamy do oglądania!

Uczniów zainteresowanych ofertą naszej szkoły zapraszamy na stronę szkoły (lowier.eu), na profil szkoły na facebook’u (facebook.com/zsowieruszow), na nasz profil na instagramie (lowier.eu) a także na kanał naszej szkolnej telewizji na portalu youtube (LOWier TV).

Znajdziecie tam nie tylko aktualną ofertę edukacyjną wieruszowskiego LO, ale również relacje z wydarzeń w szkole, jej sukcesów oraz relacje z rozmów i spotkań z naszymi absolwentami.

Uczniów oraz rodziców zapraszamy również do odwiedzin naszej placówki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments