Budowa Klubu Seniora i Centrum Wsparcia Opiekunów w Kępnie

Dobiegają końca prace budowlane związane z wykonywaniem II etapu zadania pn. „Budowa Klubu Seniora i Centrum Wsparcia Opiekunów w Kępnie”.

 

 

We wnętrzu budynku prowadzone są ostatnie prace instalacyjne, montowana jest armatura sanitarna i wyposażenie, wykonywane są prace malarskie kończące oddanie budynku do użytkowania. Wokół budynku powstaje strefa zieleni, zachowano istniejące drzewa i krzewy pośród nich wkomponowano utwardzone dojścia do budynku oraz miejsca postoju dla samochodów.

Roboty budowlane wykonuje Korporacja BUDONIS Sp. z o.o. Spółka Jawna, z siedzibą w Kępnie. Wartość kontraktu 3 321 000,00 zł. Gmina Kępno otrzymała dotację na realizację inwestycji ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w kwocie 1 847 033,00 zł..
Budynek dostosowany będzie do użytkowania przez osoby o ograniczonej zdolności poruszania się z możliwością korzystania ze sprzętów rehabilitacyjnych oraz integracji osób w nim przebywających.

www.kepno.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Budowa Klubu Seniora i Centrum Wsparcia Opiekunów w Kępnie

 1. Emil pisze:

  Kępno pozyskało 9,5mln dotacji na rewitalizację centrum miasta a w Wieruszów nadal zachwyty nad burmistrzem który mówi że nie ma na to, na to i jeszcze na tamto…

 2. elka pisze:

  Rafał jest świetny, jest za a nawet przeciw, jest tak doskonały, że popada w samozachwyt, czego on nie zrobi dla tej gminy i jej mieszkańców a raczej dla utrzymania swojego stanowiska. Niewolno tylko mieć innego zdania.
  W mojej opinii wygrałby w cuglach KONKURS w kategorii MISTRZ MANIPULACJI

 3. filozof pisze:

  porównywać obu włodarzy to jak koniak z koniem; niech się ludziska radują; kogo wybrali w wierku tego mają; a z pretensjami to nawet do Pana Boga nie mogą iść; śmieszne a zarazem smutne;

 4. fyborca pisze:

  Proszem opublikować długi gminy Kępno

 5. Zara pisze:

  Co wy piszecie przecież to radni są B, a ja proponuję opublikowac długi Wieruszowa po objęciu fotela i obecnie. W Wieruszowie zamiast inwestycji jest zabawa, co tam raz się żyje, urzędnicy zamiast pracować bawią się w teatrzyki Zielona gęś, bo zdjęcia najwazniejsze. Ci co robili coś pożytecznego pracują w innych gminach. Przykre, że inni się z nas śmieją.