VI Bieg w Kępnie o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego

1 maja odbył się po raz VI Bieg Uliczny o Puchar Starosty Kępińskiego. Oprócz biegu na dystansie 10 km, po raz pierwszy po biegu głównym odbył się Bieg Przedszkolaka oraz Bieg Rodzinny. Była to również okazja do świętowania 15 Lecia Polski w UE.
W sportowej rywalizacji były klasyfikacje: OPEN, Mundurowa, Drużynowa i Mistrzostwa Powiatu.
Tegoroczna impreza sportowa stworzona została przez nowych organizatorów, także w nowej formule oraz w nowym miejscu i na nowej trasie. Dla organizatorów ogromne brawa.
Wysokość nagród finansowych w kat OPEN i Mundurowych została opublikowana w regulaminie biegu. Dla wszystkich uczestników biegu na dystansie 10 km przewidziano urozmaicony pakiet startowy. Wszystkich zawodników wraz z rodzinami zaproszono na festyn, na którym przewidziano ciekawe atrakcji dla wszystkich, a zwłaszcza szczególnie dla najmłodszych.

zdjęcia FB

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.