XVII Gminny Konkurs Matematyczny

28 maja 2019 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się XVII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych.

 

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach: klasy IV-V szkoły podstawowej, klasy VI-VII szkoły podstawowej i klasy VIII i III gimnazjum. W konkursie wzięło udział 25 uczniów z obu zespołów szkół.

Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik otworzył konkurs, uczestnikom życzył powodzenia, a nauczycielom podziękował za przygotowanie uczniów i za zorganizowanie konkursu.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
w kategorii klasy IV-V szkoły podstawowej: I miejsce zajął Patryk Bakalarz (SP w Laskach), II miejsce zajął Krzysztof Jeż (SP w Laskach), III miejsce zajął Aleksander Zieliński (SP w Trzcinicy)

w kategorii klasy VI-VII szkoły podstawowej: I miejsce zajęła Karolina Dłubak-Sierańska (SP w Trzcinicy), II miejsce zajęli Kacper Nawrocki (SP w Trzcinicy) i Maciej Żurawa (SP w Trzcinicy)

w kategorii klasy VIII i III gimnazjum: I miejsce zajął Maciej Pregiel (ZS w Trzcinicy), II miejsce zajęła Milena Rosielewska (ZS w Trzcinicy), III miejsce zajęły: Andżelika Zimoch (ZS w Laskach) i Anna Więcek (ZS w Trzcinicy).

Na zakończenie dyrektor ZS w Trzcinicy Małgorzata Hadzik wręczyła dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminę Trzcinica, pogratulowała laureatom konkursu, a wszystkim uczestnikom podziękowała za udział.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki w Zespole Szkół w Trzcinicy: Łukasz Bartkowiak, Mariola Krawczyk i Magdalena Wypych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Trzcinica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.