Zadania wodociągowe w Gminie Trzcinica

Oprócz realizowanej dużej inwestycji wodno-kanalizacyjno-drogowej w połączeniu z inwestycją gazową w Trzcinicy w bieżącym roku zaplanowano także kilka innych zadań wodociągowych związanych z powstającą nową zabudową mieszkaniową.

28 maja 2019 roku zakończyła się budowa drugiego odcinka wodociągu w miejscowości Granice o wartości 39 319, 41 złote. Rozstrzygnięty został przetarg na „Budowę sieci wodociągowej w ulicy Piaskowej w miejscowości Trzcinica”, to zadanie za kwotę 16 666, 50 złote zostanie wykonane do końca czerwca 2019 roku. Podobnie został rozstrzygnięty przetarg na „Budowę odcinka sieci wodociągowej w Kuźnicy Trzcińskiej”, to zadanie za kwotę 32 544, 45 złote zostanie wykonane do końca lipca 2019 roku.

W bieżącym roku wykonane zostaną jeszcze drugi odcinek wodociągu w ulicy Piaskowej w Trzcinicy, kolejny odcinek na Osiedlu Nowym w Laskach oraz odcinek wzdłuż ulicy Jana Pawła II od Organistówki do ulicy Młyńskiej w Trzcinicy. Wykonana zostanie także dokumentacja sieci wodociągowej dotycząca przedłużenia zasilania w wodę na ulicy Armii Krajowej w Laskach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Trzcinica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.