Kolejni pijani tracą prawo jazdy

W sobotę około godziny 21 na skrzyżowaniu ulicy Estkowskiego z ulicą Sportową doszło do kolizji. Policjanci którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili ,że kierujący samochodem marki opel – 25 letni obywatel Ukrainy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej fiatem Punto – 34 letniej mieszkance powiatu Wieruszowskiego.

Jak się okazało podczas dalszych czynności sprawca tego zdarzenia nie posiadał przy sobie prawa jazdy oraz miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i po wytrzeźwieniu usłyszy odpowiednie zarzuty.

Również w sobotę po godzinie 22 policjanci wydziału ruchu drogowego dostali informację od mieszkanki województwa opolskiego o nietrzeźwym kierującym. Kobieta oświadczyła że od Trzcinicy do Kępna jechała za pojazdem marki mitsubishi, kierowca tego pojazdu jechał niezgodnie z obowiązującymi przepisami oraz stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W okolicy dworca PKP zatrzymano ten pojazd i jak się okazało kierującym był 50 letni obywatel Ukrainy który w wydychanym powietrzu miał prawie dwa promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i po wytrzeźwieniu odpowie za kierowanie pojazdem na podwójnym gazie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.