Międzynarodowy Turniej Warcabowy

W dniach 19-22 lipca 2019 roku odbył się Międzynarodowy Turniej Warcabowy pod nazwą III ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ.

Ukoronowani zostali król, królowa oraz książęta. Zawody rozegrano na dystansie 7 rund systemem szwajcarskim z czasem 1,5 godz. na zawodnika. Udział wzięło 86 zawodniczek i zawodników z 24 klubów. Na Dolny Śląsk wyjechali też warcabiści LKS „Czarna Damka” Lututów.

Bardzo dobrze spisał się nasz zawodnik Przemysław Oderkiewicz, który zdobył 12 pkt i został zwycięzcą całego turnieju . II miejsce przypadło warcabiście z Lipna też 12 pkt. a trzeci był zawodnik z Poczesnej 11 pkt.. Pozostali nasi warcabiści plasowali się na miejscach: Jan Osiołkowski 28 – 8 pkt , Władysław Kasendra 33 też 8 pkt i Edward Perdek 41 – 7 pkt. Koszty wyjazdu pokrył Samorząd Gminy Lututów.

Ze sportowym pozdrowieniem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.