Twórcze wakacje w Gminie Sokolniki

Drugi wakacyjny tydzień rozpoczął się artystyczną podróżą do słonecznej Hiszpanii. Gościem sokolnickiej młodzieży była Pani Monika Bień-Königsman, projektantka wnętrz, autorka m.in. książki „Ole!, Hiszpania dla dociekliwych”. W trakcie warsztatów dzieci wykonały kubistyczne portrety, których nie powstydziłby się sam Pablo Picasso.

Utrzymując twórczy klimat w następnym dniu uczestnicy zajęć malowali worki-plecaki, dzięki czemu każde z dzieci jest posiadaczem unikatowego worka. Podczas warsztatów nie zabrakło podróży do dżungli i interaktywnej zabawy filmowej. Tydzień zakończył się teatralnymi zabawami, które przyniosły niespodziewanie wiele radości. Oczywiście podczas wszystkich zajęć nie zabrakło treningów i rozgrywek sportowych pod trenerskim okiem Pana Dariusza Kowalewskiego. Warto również wspomnieć, że ogromną popularnością przez cały czas cieszą się gry planszowe.

Wakacje w Sokolnikach są w całości sfinansowane przez Gminę Sokolniki i prowadzone we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki, Figlorajem, świetlicą gminną i Biblioteką Publiczną Gminy Sokolniki.

BW
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.