AP Wieruszów w Wielkiej Lidze Małych Mistrzów

Z doskonałej strony pokazały się zespoły Akademii Piłkarskiej Wieruszów w rozgrywkach Wielkiej Ligi Małych Mistrzów. Po pierwszej kolejce podopieczni Marcina Wiśniewskiego zajmują drugie miejsce, a Pawła Szandały miejsce trzecie.

 

Liderem jest zespół z kaliskiej AP Reissa. Prowadzona przez trenera Bartłomieja Gałuszkę ekipa prezentowała się zdecydowanie najlepiej. Równorzędną walkę z nią tak naprawdę udało się nawiązać tylko drużynie trenera Marcina Wiśniewskiego. Ostatecznie jednak uległa ona rywalom 1:2.

– Zespół z Kalisza to doświadczona drużyna o uznanej już marce – przyznał trener AP Wieruszów II. – Prezentowali się bardzo dobrze. Jedyną bramkę stracili właśnie z nami, a jej autorem był Stasiu Panek.

Podopieczni Pawła Szandały z trzema zwycięstwami meldują się na miejscu trzecim. Nie są jednak bez szans w walce o wyższą lokatę.

W rozgrywkach startuje również ekipa dziewcząt z rocznika 2006 – FC Bonus. One dopiero zaczynają swoją piłkarską przygodę, ale już widać, że kilka z nich ma zadatki na dobre piłkarki. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny Sokoła Bralin i Widawy Wilków.

Okazja do rewanżów już w sobotę, 14 września.

AP Wieruszów I – AP Wieruszów II 0:2
Sokół Bralin – AP Wieruszów II 0:11
AP Wieruszów I – Widawa Wilków 3:0
Widawa Wilków – AP Wieruszów II 0:3
AP Reissa Kalisz – AP Wieruszów I 4:0

FC Bonus – AP Wieruszów II 0:5
AP Wieruszów I – Sokół Bralin 7:0
AP Reissa Kalisz – AP Wieruszów II 2:1
FC Bonus – AP Wieruszów I 0:2

1.AP Reissa Kalisz 5 15 23:1
2.AP Wieruszów II 5 12 22:2
3.AP Wieruszów I 5 9 12:6
4.FC Bonus 5 4 3:13
5.Sokół Bralin 5 4 3:26
6.Widawa Wilków 5 0 0:15

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.