Piłka nożna – zapowiedzi weekendowe

Drużyny z powiatów kępińskiego i wieruszowskiego rozegrają swoje mecze w najbliższy weekend. Sprawdź, kto z kim zagra, gdzie i o której!

 

W powiecie kępińskim zagrają:

IV liga 2019/2020, grupa: wielkopolska – Kolejka 7 – 14-15 września

  • Polonia Kępno – Victoria Września, 14 września, 16:00

 V liga 2019/2020, grupa: wielkopolska III – Kolejka 6 – 14-15 września

  • Orzeł Mroczeń – Astra Krotoszyn, 14 września, 12:00

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: wielkopolska I – Kolejka 6 – 14-15 września

  • GKS RychtalLZS Doruchów, 14 września, 16:00
  • WKS Witaszyce – Strażak Słupia, 15 września, 16:00
  • Ogniwo Łąkociny – GKS Grębanin, 15 września, 14:00

Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska IV – Kolejka 5 – 14-15 września

  • OKS Ostrów Wielkopolski – Zawisza Łęka Opatowska, 15 września, 11:00
  • Sokół BralinVictoria Laski, 15 września, 16:00
  • Pogoń Trębaczów – Błękitni Chruszczyny, 15 września, 11:00
  • Płomień Opatów – Huragan Szczury, 14 września, 16:00
  • Sokół ŚwibaKS Hanulin, 14 września, 16:00
  • LKS Jankowy – Lilia Mikstat, 15 września, 11:00

Klasa B 2019/2020, grupa: wielkopolska IX – Kolejka 4 – 14-15 września

  •  Pauza: Zryw Kierzno.
  • Dąb Dębnica – LZS Mikorzyn, 15 września, 16:00
  • Bonikowia Boników – LZS Ostrówiec, 15 września, 11:00
  • LZS Chynowa – LZS Trzcinica, 15 września, 11:00
  • Wielkopolanin Siemianice – Masovia Kraszewice, 15 września, 12:00

W powiecie wieruszowskim zagrają:

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Sieradz – Kolejka 6 – 14-15 września

  • Prosna Wieruszów – GLKS Strzelce Wielkie, 15 września, 16:00

Klasa A 2019/2020, grupa: Sieradz I – Kolejka 6 – 14-15 września

  • LKS Wierzchlas – Orzeł Galewice, 14 września, 16:30
  • Prosna Wyszanów – LZS Kiełczygłów, 15 września, 15:00
  • Zawisza Pajęczno – Jaga Lututów, 15 września, 16:00
  • LZS Krzyworzeka – KS Osiek, 15 września, 11:00
  • Płomień Makowiska – GKS Czastary, 15 września, 15:00

Klasa B 2019/2020, grupa: Sieradz II – Kolejka 4 – 14-15 września

  • LZS Ożarów – Start Łubnice, 15 września, 11:00
  • LZS Komorniki – Zryw Wójcin, 15 września, 16:00
  • KS Czarnożyły – Centra Walichnowy, 15 września, 15:00
  • LZS Staw – Start Świątkowice, 15 września, 13:00

red.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński, Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.