Startujemy z nowym projektem „Mała książka – wielki człowiek”

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-6 lat do wzięcia udziału w naszym projekcie i przeżycia fantastycznej przygody z czytaniem i książką. Przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych i ich rodziców prawdziwą gratkę. Od 10 września czekać na nich będzie wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start.

W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji o projekcje na stronie: www-wielki-czlowiek.pl
Materiały prasowe do pobrania: wielki-czlowiek.pl/dla-mediow/

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizator: Instytut Książki

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.