Szlakiem Wieluńskich Batalionów Obrony Narodowej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Szlakiem Wieluńskich Batalionów Obrony Narodowej

1. W. Jarzombek pisze:

czy redakcja morze zapytac sie o sprzedaz majątku gminy za kadencji obecnego burmistrza , ciekawi minie to . czy redakcja to opublikuje .

2. uczony pisze:

Z ustawy o samorządzie gminnym wynika, że rada i włodarz powinni działać w kierunku zaspokajania żywotnych interesów mieszkańców. Trudno wydumaną zabawę pana burmistrrza zakwalifikować do żywotnych interesów mieszkańców. Bardziej w opini mej pasowało by to na niegospodarność i marnotrawstwo publicznych pieniędzy.

3. Anonim pisze:

Szanowna redakcjo. Proszę aby szanowna redakcja zwróciła się do Państwowej Komisji Wyborczej z zapytaniem czy urząd gminy organizując prawybory z publicznych środków przypadkiem nie włącza się w prowadzenie kampanii wyborczej i czy jest do tego uprawniony.