V Nocny Turniej Piłki Nożnej

W piątek 13 września 2019 roku na kompleksie boisk sportowych „ORLIK” w Siemianicach rozegrany został V Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska. Turniej rozpoczął się punktualnie o godz. 18:00 zbiórką wszystkich zawodników. Emocji było wiele, gdyż do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn. Eliminacje przeprowadzono w grupach, a najlepsi zagrali o główne trofeum.

Po zaciętej rywalizacji turniej zwyciężyła, a tym samym „Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska” zdobyła drużyna „Gruby i Wściekli”. Drugie miejsce zajęła drużyna z Biadaszek, trzecie miejsce wywalczyli piłkarze „Wolni Strzelcy”, a IV miejsce zajęła drużyna „Gang Bang Skład”.

Dodatkowo przyznano wyróżnienia dla najlepszego zawodnika turnieju został nim Krystian Gruszka, najlepszym bramkarzem Karol Kaczmarzyk, najlepszym strzelcem okazał się Przemysław Klepacz.

Nad organizacją i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Karol Gąszczak i Jakub Broniszewski.

V Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska zgromadził wielu zawodników, ale również i kibiców, którzy z wielkim zapałem dopingowali swoje drużyny.

Dla wszystkich była to wspaniała zabawa i rozrywka oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Wójt Gminy pogratulował uczestnikom turnieju oraz podziękował za sportową rywalizację.

Organizatorem turnieju był animator sportu Przemysław Hendrys oraz Urząd Gminy Łęka Opatowska.

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom tegorocznego turnieju i zapraszamy do aktywności fizycznej na boisku ORLIK w Siemianicach.

leka-opatowska.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Siemianice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.