Przyrzekamy być zuchami i dobrymi przedszkolakami

Dzień pasowania na Przedszkolaka pozostanie na długo w pamięci dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wyszanowie. W uroczystości brali udział rodzice oraz pani dyrektor mgr Barbara Winkowska.

 

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez wychowawcę oddziału panią Barbarę Nowicką i przedstawienia części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wiersze i zabawy ruchowe. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie pani dyrektor za pomocą wielkiego lizaka dokonała uroczystego pasowania każdego nowego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom, kolorowankę, książeczkę SKO i gadżety ufundowane przez Bank Spółdzielczy. Wszystkie dzieci biorące udział w uroczystości pasowania otrzymały słodkie upominki ufundowane przez rodziców. Po występach przyszedł czas na kawę i ciasto tradycyjnie przygotowane przez rodziców dzieci.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania nabytych przez 1 miesiąc uczęszczania do przedszkola umiejętności dzieci. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć: Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyszanów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.