Rozbój na 11 latku

W dniu 24 października 2019 roku, Komenda Powiatowa policji w Kępnie otrzymała zgłoszenie o rozboju. Pokrzywdzonym jest 11 letni mieszkaniec gminy Kępno.

 

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż małoletni w dniach 21 i 22 października przekazał nieznanemu mężczyźnie dwukrotnie pieniądze, pierwszego dnia 10 zł, drugiego dnia 200 zł. Do tego zdarzenia doszło w okolicach Szkoły Podstawowej nr 3 w Kępnie. Policjanci którzy przyjechali na miejsce, natychmiast rozpoczęli działania pod kątem ustalenia i zatrzymania osoby, odpowiedzialnej za dokonanie rozboju.

Wg wstępnych ustaleń jest to mężczyzna w wieku 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 180 cm, posiada brodę średniej długości koloru czarnego. Miał ubraną szarą bluzę z założonym kapturem na głowie, czarne spodnie dresowe i buty sportowe, na brodzie miał nasuniętą chustę koloru czarnego z rysunkiem kości lub czaszki.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców, którzy mogli widzieć to zajście lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z policją.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.