Spotkanie z kandydatami PiS do Sejmu i Senatu

Spotkanie #DobryCzasDlaWieruszowa z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu i Senatu RP, obecnie byli: prof. Michał Seweryński – senator, Joanna Lichocka, Krzysztof Ciebiada, Piotr Polak, Paweł Rychlik, Tomasz Rzymkowski oraz Michał Krzak, Iwona Chadryś, Sylwia Wrzała, Krzysztof Nowak i Olga Kołoszczyk. Kandydaci PiS do Sejmu i Senatu spotkali się z mieszkańcami Wieruszowa, gminy Wieruszów, powiatu wieruszowskiego i Kępna. Frekwencja przekroczyła oczekiwania organizatorów.


Parlamentarzyści i wszyscy kandydaci skupili się w swych wystąpieniach na tym aby zebrani bezwzględnie uczestniczyli w wyborach w nadchodzącą niedzielę. Prosili aby namawiać, zachęcać znajomych sąsiadów do udziału w wyborach. O ile głosowanie na kandydata do Senatu  prof. Michała Seweryńskiego jest jedyną opcją i obowiązkiem o tyle głosowanie na kandydatów do Sejmu daje dużo możliwości.

Można i trzeba  głosować na każdego z kandydatów ale oczywiście z listy PiS.

W dalszej czyści spotkania do głosu dopuszczono zebranych.  Dyskutowano m.in. o służbie zdrowia i jej ułomnościach o nauczycielach i emerytach, programach  społecznych, jak 500 + oraz rozwiązaniowych prawnych prowadzących do ukarania winnych różnego rodzaju malwersacji publicznych pieniędzy.

Wiele działań będzie prowadzonych   jednak pod warunkiem, że PiS będzie posiadał wysoki mandat społeczny pozwalający na głębokie reformy zwłaszcza dotyczące sądów i wymiaru sprawiedliwości.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Spotkanie z kandydatami PiS do Sejmu i Senatu

  1. młokos pisze:

    Smutne ,że takie spotkanie nie było nagrywane i brak na portalu jego zapisu.Jak również nie przedstawiono co poszczególni uczestnicy mieli do przekazania podczas zebrania.Bo co tu komentować- wyraz twarzy czy uśmiech uczestnika.To wszystko jest smutne oprócz tego że są zdjęcia i widać kandydatów,naczelną portalu itd Ale czy o to tutaj chodzi.Bo taki ogólnikowy opis z przebiegu to powtarzający się ciąg zdarzeń na każdym zebraniu obojętnie jakiej partii.

    • miś uszatek pisze:

      spotkanie było nagrywane mimo iż nie było bumistzrówki jakby młokos zainteresował sie głębiej to by i na nagrania się natknął.a dlaczego mlokos nie był na spotkaniu?trzeba bylo przyjść to by mlokos wiedział wszystko na bieząco i był by młokos zadowolony bo na spotkaniu byy poruszane wazne sprawy