Bajkowa Gmina Sokolniki w obiektywie

Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie projektu „Bajkowa Gmina Sokolniki w obiektywie”, które odbędzie się dzisiaj – 6 listopada 2019 r. – o godz. 18.00. Jednym z punktów programu będzie prezentacja folderu Gminy Sokolniki i wystawa fotografii obrazujących przebieg całego projektu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie dziennikarz, reportażysta, autor wielu nagradzanych i tłumaczonych na całym świecie książek, Pan Witold Szabłowski. Rozmowę na temat jego najnowszej książki pt.: „Jak nakarmić dyktatora” poprowadzi Pan Marcin Meller, dziennikarz, felietonista i dyrektor Grupy Wydawniczej – Foksal.

Po spotkaniu wszystkich gości zapraszamy na degustację dyktatorskiej zupy Saddama Husajna i potraw związanych z naszym regionem.

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii i rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW 2014-2020.”

Spotkanie autorskie realizowane i współfinansowane przez Instytut Książki w ramach działającego przy BPGS Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkanie autorskie współfinansowane ze środków Powiatu Wieruszowskiego w ramach Kalendarza przedsięwzięć kulturalnych oraz obchodów rocznic i świąt państwowych powiatu wieruszowskiego na 2019 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments