Otwarta strefa aktywności fizycznej w Siemianicach

Zakończono prace związane z budową Otwartej Strefy Aktywności wraz z placem zabaw oraz strefą relaksu w Siemianicach. W skład siłowni zewnętrznej wchodzą takie urządzenia jak: biegacz, orbitrek, wioślarz, prasa nożna/wyciąg górny, motyl integracyjny, wahadło/odwodziciel.

Plac zabaw wyposażony jest w: zestaw sprawnościowy, huśtawkę, zestaw zabawowy, karuzelę oraz bujak. Natomiast strefa relaksu została wyposażona w betonowy stół do gry w piłkarzyki, oraz stół z siedziskami i oparciami do gry w chińczyka oraz szachy i warcaby. Na terenie obiektu zamontowano również ławki z oparciem, kosze na śmieci, tablicę informacyjną oraz stojak na rowery.

Inwestycję wykonała firma: Instalatorstwo Elektryczne – Marek Chmielewski z Ostrowa Wielkopolskiego za kwotę 99 900 złotych. Projekt otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków funduszu rozwoju kultury fizycznej w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym. Kwota przyznanego dofinansowania wynosi 50 000 złotych.

leka-opatowska.pl/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Siemianice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.