Spowodowała kolizję będąc na podwójnym gazie

Kolejni nietrzeźwi kierujący zostali wyeliminowani z dróg powiatu kępińskiego przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

 

18 listopada o godzinie 17 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Chojęcin – Szum. Policjanci którzy przybyli na miejsce ustalili, iż kierująca samochodem osobowym audi, 46 letnia obywatelka Ukrainy nie zachowując odpowiedniej odległości najechała na tył pojazdu marki bmw, kierowanego przez 27 latka z Kępna. Podczas wykonywanych czynności na miejscu kolizji okazało się, że sprawczyni tego zdarzenia jest w stanie nietrzeźwości badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu. Kobieta straciła już prawo jazdy i teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został wyeliminowany przez kępińskich funkcjonariuszy 19 listopada. Policjanci naszej jednostki zatrzymali do kontroli motorower, którym kierował 39 letni mieszkaniec Myjomic. Jak się okazało podczas kontroli mężczyzna w wydychanym powietrzu miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Chojęcin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.