„Stary Wieruszów w żywych obrazach” – zaproszenie

Stowarzyszenie Historyczne Gloria Victis zaprasza mieszkańców Wieruszowa na „Retro Sesję Fotograficzną”, w ramach projektu „Stary Wieruszów w żywych obrazach”, która odbędzie się 24 listopada 2019 r. (niedziela) na wieruszowskim rynku w godz. 13.00-15.00.

Na tle banerów z archiwalnymi fotografiami starego Wieruszowa oraz przedmiotów z epoki chcemy odtworzyć klimat naszego miasta z przełomu 19 i 20 wieku. Wspólnie z mieszkańcami pragniemy odtworzyć scenki rodzajowe z tamtej epoki i utrwalić na czarno-białych fotografiach. Każdy z uczestników będzie mógł zrobić sobie pamiątkową fotografię. Z najlepszych zdjęć wykonamy kalendarz na 2020 rok. Dla uczestników imprezy przygotujemy odpowiednie stroje z epoki, narzędzia pracy i inne przedmioty codziennego użytku, tak aby zdjęcia wiernie oddawały klimat minionych czasów. Można również przyjść z swojej stylizacji z początku 20 wieku. Imprezie będzie towarzyszyć muzyka retro. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Projekt finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.