Tenisistki Wieruszowa najlepsze w województwie

W dniu 9.11.2019 r. w Rawie Mazowieckiej, odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym. W turnieju wystartowali również zawodnicy Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” w Wieruszowie.

 

Zawodniczka Julia Skwarek, nie miała sobie równych, wygrała wszystkie mecze i zajęła 1 miejsce oraz uzyskała awans na II Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym, Natalia Rabiega nasza młodziczka wywalczyła w tym turnieju 5 miejsce a Kacper Sobczak miejsce 7.
Natomiast 23.11.2019 r. w Moszczenicy odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym, w którym Natalia Rabiega pokonała wszystkie rywalki i zajęła 1 miejsce i uzyskując awans do II Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. W turnieju wystartował także Hubert Wilk zajmując 9 miejsce.
Pozostałe starty naszych tenisistów:
14.09.2019 r. Łowicz – I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym: 1 miejsce Julia Skwarek i awans do I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, 12 miejsce Natalia Rabiega, 12 miejsce Kacper Sobczak, 17 miejsce Hubert Wilk.
21.09.2019 r. Łódź – I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym: 4 miejsce Natalia Rabiega i 8 miejsce Hubert Wilk.
22.09.2019 r. Łódź – I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym: 3 miejsce Julia Skwarek, 9 miejsce Natalia Rabiega.
27.09 – 29.09.2019 r. Kraków – I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym:
16 miejsce Julia Skwarek.
10.11.2019 r. Rawa Mazowiecka – II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym: Julia Skwarek miejsce 2, Natalia Rabiega miejsce 9.
Zadanie współfinansowane przez Gminę Wieruszów.
Podziękowania za pomoc i wsparcie podczas zawodów dla:
PHU WĘDLINKA, STAGRA TRANS, BRATTEX, AUTO-PARTNER

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.