Udana zabawa w Łodzi

W zimową środę 22 stycznia uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wyszanowie uczestniczyli w wycieczce do Łodzi. Odbyła się ona dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Wieruszowie, który pokrył koszty przejazdu dwoma autokarami.

 

Dla większości, z sześćdziesięcioosobowej grupy, była to największa atrakcja tegorocznych ferii zimowych. Zajmujący blisko 3000 metrów kwadratowych Park Zabaw w Łodzi, w którym dzieci spędziły kilka ciekawych godzin, zaoferował im rozrywkę, ruch i edukację. Były tam labirynty, zjeżdżalnie, automaty z grami, baseny z kulkami, miejsce do zabaw kreatywnych i ogromna arena z trampolinami o powierzchni 500 metrów kwadratowych.

Poza tym uczestnicy brali udział w aerobiku, zabawach manualnych oraz warsztatach chemicznych. Kilka godzin minęło bardzo szybko, tym bardziej, że ostatnią z nich poświęcono, zgodnie z życzeniem uczniów, na przyjemny posiłek w restauracji McDonald’s. Chociaż w ferie aura nie rozpieszczała i brakowało zabaw na śniegu, wycieczka do Łodzi w dużym stopniu zrekompensowała dzieciom kaprysy zimowej pogody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyszanów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.