„Wiatr w Żagle” też w Czastarach !

Czastary po raz kolejny przyłączyły się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Czastarach kwestowało na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Uczniowie z prawdziwym zaangażowaniem zbierali pieniądze i pokazywali swoim rówieśnikom, że warto okazywać pomoc.

O godzinie 17, wszyscy wolontariusze oraz ludzie o szczodrym sercu spotkali się w Gminnym Centrum Kultury, aby podsumować działalność sztabu. Dla zebranych zagrały połączone siły orkiestr dętych z Czastar i Żdżar. Koncert został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność, która chętnie zapłaciła za bis. Po nim wystąpiły dzieci z grupy tanecznej GOK, oraz dzieci z grupy teatralnej z przedstawieniem „Czy było warto”. Nie mogło też zabraknąć utytułowanego chóru „Con Grazia”.

W przerwach między występami odbywały się licytacje, które pokazały, że mieszkańcy Gminy Czastary mają otwarte serca i lubią pomagać.

Sztab składa serdeczne podziękowania ofiarodawcom: Firmie Helvetia Meble, Rodan Meble, Pizerii Zielona Oliwka, Stowarzyszeniu Historycznemu Gloria Victis, Panu Dariuszowi Pogorzelskiemu, Panu Sebastianowi Sikorze.

Sztab WOŚP w Czastarach podczas imprezy I kwesty ulicznej zebrał łącznie kwotę 10 581 zł, 20 koron czeskich, 1 euro, 2,95 Funta Brytyjskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w pracę sztabu.

Do zobaczenia za rok, bo w Czastarach gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.