Wyróżnienie zdjęć ZSS w konkursie Selfie+

8 stycznia 2020 na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie zostały wręczone wyróżnienia w konkursie programu Erasmus+ „Selfie+”
Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja najciekawszych zdjęć prezentujących działania projektowe w ramach programu Erasmus+ i programu PO WER.

Konkurs obejmował dwie kategorie: Twój projekt w jednym ujęciu – za pomocą jednego zdjęcia należało przedstawić główny temat działań projektowych oraz Europejskie wartości w moim projekcie, gdzie również za pomocą jednego zdjęcia należało przedstawić w jaki sposób projekt wpływa na aktywność uczestników i ich włączenie w europejski wymiar edukacji.

Miło nam poinformować, że w kategorii Europejskie wartości w moim projekcie ZSS w Słupi otrzymał dwa wyróżnienia: za zdjęcie z projektu : „Zwiększenie specjalistycznych kompetencji nauczycieli w zakresie prowadzenia edukacji włączającej, przeciwdziałania wykluczeniu i działań rewalidacyjnych oraz międzynarodowa wymiana doświadczeń szansą na sukces uczniów z niepełnosprawnościami” oraz z projektu: „Rozwój kompetencji kadry Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem w celu zwiększania szans na samodzielne funkcjonowanie uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu tej grupy osób”.

Podczas Gali wręczenia wyróżnień ZSS reprezentowały: dyrektor Beata Lebek, n-l j. angielskiego Joanna Rachel oraz Anita Lemanik i Patrycja Hanke – nauczycielki prowadzące szkolną grupę Europeers, którą reprezentowały uczennice Paulina Nowakowska i Wiktoria Szkudlarek.

Szkoła oprócz dyplomu otrzymała nagrody rzeczowe w postaci dwóch kamer Go Pro, które zostaną wykorzystane nie tylko w czasie realizacji kolejnych projektów, ale także w czasie innych wydarzeń w szkole.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Słupia pod Kępnem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.