Zumba Fitness w Wieruszowie

23 stycznia br. kadra wychowawcza Hufca Pracy z Wieruszowa po raz kolejny, w ramach akcji „Ferie z OHP 2020”, zorganizowała bezpłatne zajęcia taneczne połączone z fitnessem dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisław Staszica.

 

Zajęcia odbyły się w ZSP w Wieruszowie i poprowadził je licencjonowany instruktor Zumba Fitness – „Coffi” Patryk Kowalski, który prowadzi zajęcia w Osieku i Galewicach, a od 30 stycznia także w Sokolnikach i Wieruszowie.

Głównym celem spotkania było modelowanie zdolności rytmiczno- tanecznych, odreagowanie stresu i napięć poprzez ćwiczenia ruchowe i co najważniejsze – dobra zabawa. Uczestnicy zajęć uczyli się nowych kroków i koordynacji ruchowej. Można było zauważyć, że taniec odpręża i wpływa na lepsze samopoczucie.

Wielkie podziękowania dla licencjonowanego instruktora Zumba Fitness- Patryka Kowalskiego za profesjonalne poprowadzenie zajęć i stworzenie świetnej atmosfery oraz pokazanie młodzieży, jak wspaniałą zabawą i zdrową formą spędzania wolnego czasu, może być taniec.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.