Andrzej Duda – prezydent wszystkich Polaków

W poniedziałek, w wieruszowskim biurze poselsko-senatorskim polityków Prawa i Sprawiedliwości, poseł Paweł Rychlik zorganizował krótką konferencję prasową. Tematem spotkania były zbliżające się wybory prezydenckie.

Podczas briefingu poseł Rychlik namawiał mieszkańców, aby ci nie byli obojętni na losy ojczyzny i wzięli udział w głosowaniu na prezydenta Dudę. Jak powiedział parlamentarzysta, to ważne wybory dla przyszłości Polski. – Dzisiaj rozpoczynamy akcję zbierania podpisów na terenie Wieruszowa i całego powiatu wieruszowskiego. Chcemy podbić rekord w ilości tych podpisów. Chcemy w ten sposób wyrazić poparcie jeszcze przed 10. maja dla prezydenta Andrzeja Dudy.

Poseł Rychlik również krótko podsumował kadencję obecnego prezydenta. – Za jego prezydentury nastąpiło zdecydowane wzmocnienie pozycji Polski na arenie międzynarodowej – zarówno europejskiej, azjatyckiej czy za oceanem – w Ameryce  Północnej i Południowej. Prezydent Andrzej Duda to prezydent wszystkich Polaków, który opowiadał się za zmianami prospołecznymi.

Cały przebieg konferencji w materiale wideo.

pwr.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.