Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

Dnia 12.02.2020 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej chłopców. W turnieju brały udział drużyny: LO w Wieruszowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie i ZSCKR w Lututowie.

Po zaciętej walce II miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie wygrywając z LO Wieruszów i przegrywając w tie-braaku z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnym.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie reprezentowali uczniowie: Bącela Piotr, Bednarski Tobiasz, Jaros Marcin, Krauz Maciej, Kubiak Damian, Kubonik Patryk, Lubański Jan, Marciniak Maciej, Palusiński Wiktor, Plewa Franciszek, Wójciak Piotr, Wzgarda Bartłomiej wraz z opiekunem Tomaszem Machałą.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

„Nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które sam sobie wmówisz.”

Tomasz Machała
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

1. Marek pisze:

Gratulacje dla trenera i zawodników!!!