WUTW podsumował rok akademicki

11 lutego odbyło się zebranie podsumowujące działalność Wieruszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Głównym celem spotkania było przedstawienie sprawozdań finansowych, jaki merytorycznych za rok 2018/2019 oraz omówienie spraw bieżących.

W roku akademickim 2018/2019 odbyły się zajęcia językowe, edukacyjne, ruchowe, taneczne warsztaty, wycieczki. Studenci nie przestają zaskakiwać! W roku 2019 wyjechali na wycieczkę do Szwecji oraz Dani, odwiedzili Łowicz oraz Łódź. W ramach WUTW odbywały się wyjazdy do Uniejowa, jak i na basen do Kępna. Chór UTW brał udział w konkursach, przeglądach oraz warsztatach muzycznych. Ilość słuchaczy Wieruszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, stale rośnie. Obecnie Uniwersytet liczy 180 osób !

Spotkanie podsumowujące rok 2019, zakończył wykład entuzjastki życia, pisarki Pani Jolanty Szwalbe. Pani Jolanta jest nieuleczalną optymistką, autorką wielu inspirujących książek, jak i mówczynią motywacyjną. WUTW działa według jej maksymy „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Pomimo, że to już kolejne spotkanie z Panią Szwalbe, to temat ciągle jest niewyczerpany, a zatem liczymy na kolejne odwiedziny!

Zapraszamy osoby 50 +, które chcą wstąpić w szeregi wieruszowskiego uniwersytetu!
Dyżur zarządu WUTW: wtorek od godz.16:00- 18:00 oraz środa od godz. 10:00- 12:00.

WDK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.