I Gminny Turniej Szachowy

W dniu 9 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej w Radostowie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Czastarach zorganizowany został I Gminny Turniej Szachowy. W szachowe szranki stanęło 29 uczestników.

Na wstępie dokonano rejestracji zawodników, przydzielono rankingi oraz omówiono zasady uczestnictwa w turnieju. Turniej sędziowany był komputerowo przy limicie czasu
10 minut na zawodnika. Rozegrano 7 pojedynków o zajętym miejscu decydowały punkty duże oraz punkty małe z pominięciem wyników skrajnych.

III m-ce Jagieła Piotrek

W imieniu organizatorów nagrody i medale wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radostowie Pani Maria Jama w towarzystwie ks. Jacka Grabowskiego

Sędziowanie i relacja Zabłocki Wacław.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.