[Trzcinica] Kolejne wnioski o dofinansowanie

Oprócz dużych wniosków inwestycyjnych Gmina Trzcinica stara się pozyskać środki na mniejsze zadania. W lutym 2020 roku zostały przygotowane i złożone poniższe wnioski.

 

Wniosek o dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku pn. „Wymiana stolarki okiennej budynku pałacowego położonego w miejscowości Pomiany Gmina Trzcinica”.

W związku z tym, iż w 2019 roku zostały oddane do użytku nowe obiekty Przedszkola w Laskach oraz Żłobka w Trzcinicy, przy których istnieje możliwość dodatkowego zagospodarowania terenu i jego upiększania, został złożony wniosek do Fundacji Santander dotyczący programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam” Edycja 1/2020/EKO pn. „Utworzenia kącika malarskiego dla uczniów Zespołu Szkół w Trzcinicy i Zespołu Szkół w Laskach” .

Przygotowany i złożony został również wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu o dofinansowanie projektu pn. „Zagospodarowanie miejsca rekreacyjnego w miejscowości Laski” w X edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”. W poprzednich latach podobne wnioski w ramach konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” zostały złożone i zrealizowane w sołectwach Aniołka Pierwsza, Trzcinica i Pomiany.

Łączna wartość powyższych wniosków to 144 297,59 złotych, a wartość wnioskowanego dofinansowania to 103 972,46 zł.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Trzcinica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments