Walne zgromadzenie sprawozdawcze OSP Sokolniki

Ostatnie walne zgromadzenie sprawozdawcze jednostek OSP z terenu naszej Gminy odbyło się w Sokolnikach. Zebranie rozpoczęto od uroczystego wprowadzenia sztandaru.

 

Podsumowania działalności za miniony rok dokonał Prezes jednostki OSP w Sokolnikach. Następnie przybliżono sprawozdania finansowe. Komisja rewizyjna podsumowała działalność jednostki, wnioskując o udzielenie absolutorium dla Zarządu.

Druhowie jednogłośnie poparli wniosek komisji. Jednostka OSP Sokolniki w minionym roku uczestniczyła w ponad 60 akcjach ratowniczo-gaśniczych, a także udzielała się społecznie podczas uroczystości gminnych czy prezentacji sprzętu w szkole. Członkowie straży aktywnie aplikowali o środki zewnętrze, czego odzwierciedleniem była lista zakupów dokonanych w ubiegłym roku. Druhowie przedstawili swoje oczekiwania w zakresie szkoleń i pozyskania sprzętu. Poruszono także temat organizacji imprez w GOKSiT w Sokolnikach.

Uczestnicy zadeklarowali pomoc w pozyskiwaniu sprzętu. Przedstawiciele OSP i samorządu podziękowali za dobrą współpracę.

sokolniki.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.