Wniosek na przebudowę boiska złożony

2 kwietnia Powiat Kępiński złożył wniosek o dofinansowanie w odpowiedzi na ogłoszony przez Ministerstwo Sportu nabór w ramach „Programu Sportowa Polska”. Zakres inwestycji objętej wnioskiem dotyczy przebudowy boiska sportowego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie przy ulicy Dąbrowskiego 4.

Jak podkreślił Starosta Kępiński – Robert KieruzalObecna sytuacja w kraju i w regionie nie zwalnia nas z obowiązku realizacji zadań, do których jesteśmy zobligowani. Funkcjonowanie i dostępność do urzędu jest ograniczona, ale nikt nie zwolnił nas z pracy dla naszych mieszkańców, efektywnej i skutecznej pracy. Mam nadzieje ze w przyszłości młodzież szkolna będzie cieszyć się z nowego obiektu.

Zadanie inwestycyjne ujęte we wniosku o dofinansowanie zakłada przebudowę istniejącego boiska sportowego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie. W efekcie realizacji zadania powstanie boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej na podbudowie kamiennej wraz z ogrodzeniem, wyposażeniem sportowym o wymiarach brutto 22,3 x 43,3m z trwałym wyróżnieniem kolorystycznym linii do piłki ręcznej (20,0×40,0m), siatkówki (9,0×18,0m) oraz tenisa ziemnego (10,97×23,77m). Ponadto powstanie skocznia do skoku w dal o nawierzchni poliuretanowej. Dopełnieniem przebudowy obiektu będzie renowacja istniejącego boiska do tenisa ziemnego o nawierzchni z mączki ceglanej o wymiarach 10,97×23,77m (powierzchnia boiska 162,00m2) wraz z pozostałym terenem o nawierzchni z mączki ceglanej.

Ponadto utwardzony zostanie teren stanowiący komunikację pieszą.

Zgodnie ze złożonym wnioskiem o dofinansowanie realizacja zadania miałaby mieć miejsce w drugiej połowie tego roku. Ogólna wartość kosztorysowa zadania to 540 969,35 złotych z czego wnioskowana dotacja to 178 519,00 złotych pozostałą część stanowi udział środków własnych.

www.powiatkepno.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments