Podziękowanie za akcję poboru próbek

Na zakończenie akcji poboru próbek na obecność COVID-19 prowadzonej w Kępnie w dniach 23-24 maja Starosta Powiatu Kępińskiego Robert Kieruzal podziękował żołnierzom 12. Wielkopolskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej Kraju za okazane zaangażowanie w przeprowadzenie badań wymazowych.

Warto w tym momencie podkreślić, że inicjatywa ta spotkała się z bardzo dużym odzewem ze strony mieszkańców naszego regionu. Tylko w sobotę na badanie zgłosiło się 455 osób. Akcja prowadzona w niedzielę spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem.
Powiat Kępiński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Podziękowanie za akcję poboru próbek

  1. mieszkaniec powiatu pisze:

    No i proszę idzie zorganizować taki punkt pobrań wymazów? Idzie. Świetne działania wojewody poznańskiego i starosty kępińskiego. Mam pytanie.Z uwagi na zagrożenie i dużą liczbę osób zatrudnionych w tym zakładzie w powiecie wieruszowskim(ponadto z tego co wiem są tutaj dwie filie czy starosta wieruszowski nie powinien zwrócić się do wojewody łódzkiego i zorganizować na wieruszowskim rynku taki punkt darmowych pobrań wymazów w celu potwierdzenia bądź wykluczenia Covid – 19 ? Panie starosto do działania, podobno chcieliście się że tak powiem „podpiąć” pod Kępno ale informacje były sprzeczne, raz pan wysłał inny esemes za jakiś czas pan przepraszał w esemesie i na stronie Gminy Wieruszów, gdzieś podobno zadziałał wice, info od wojewody na tygodniku powiatowym było moim zdaniem najbardziej rzetelne, ale wielu ludzi zdezorientowanych nie pojechało. Proszę się wykazać i zorganizować taki punkt pobrań. Jeszcze mam pytanie czy urząd już jest dostępny dla petentów. Zakłady pracy funkcjonowały, sklepy, markety itd a urzędy się pozamykały. Cmentarz nie pamiętam w którym dekanacie tez podobno był zamknięty na pana polecenie a przecież to nie pan o tym decyduje tylko kuria.Ludzie na Wielkanoc nie mogli zapalić zniczy i uprzątnąć groby. Maseczki od marszałka woj łódzkiego do ilu mieszkańców powiatu dotarły? Pewnie marszałek chciałby wiedzieć. Więc jak to jest panie starosto i inni? Przypominam jesteście opłacani z publicznych środków , nie po to chyba abyscie się chronili w zamkniętych urzędach tylko nas mieszkańców abyście chronili w tym czasie zarazy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.