Zakończenie roku szkolnego w Wyszanowie

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego przebiegało inaczej niż wszystkie. W Szkole Podstawowej w Wyszanowie zostało ono podzielone na kilka etapów. Uczniowie przychodzili po odbiór świadectw i nagród na wyznaczone godziny 25 i 26 czerwca.

Także sześciolatki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, a pozostałe dzieci z tego oddziału pamiątkowe książeczki. Ostatni raz w komplecie w murach swojej pierwszej szkoły pojawili się ósmoklasiści, którzy w dniach 16-18 pisali swój ważny egzamin z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, a teraz już bez stresu żegnali miejsce, w którym spędzili 9 lat swojego dzieciństwa.
Tradycyjnie świadectwami z biało-czerwonym paskiem oraz nagrodami książkowymi wyróżniono uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki nauczania.

KLASA VIII
Monika Tyc
Emilia Błażejewska

KLASA VII
Gabriela Góralska,
Kinga Krupa
Kryspin Pruchnicki
Wiktoria Zagrobelna

KLASA VI
Zuzanna Mak

KLASA V
Krzysztof Kubacki
Wiktoria Konieczyńska

KLASA IV
Marek Pilarski
Patryk Woźny
Julia Jankiewicz

KLASA III
Jakub Idkowiak
Julita Błażejewska
Jakub Łuźniak

KLASA II
Bartosz Trella
Patryk Wróbel
Maria Wesołek
Mariia Zadoienko
Zofia Rybak
Oliwia Konieczyńska

KLASA I
Natalia Bijacik
Olga Solecka

Za systematyczne oszczędzanie w SKO nagrodzeni zostali: Stanisław Zawada, Maksymilian Pilarski, Zofia Zawada, Marek Pilarski, Igor Mrula, Dawid Piętak, Amelia Kozioł-Górecka, Jolanta Rybczak, Gabriela Góralska.

Niech wakacje będę czasem odpoczynku od zdalnego nauczania, nie tylko dla uczniów i nauczycieli, ale także dla rodziców, którzy sprawdzili się w nietypowej sytuacji ostatnich miesięcy jako domowi edukatorzy. Oby przyszły rok szkolny przebiegał tradycyjnie, umożliwiając uczniom relacje rówieśnicze i bezpośredni kontakt z nauczycielami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.