Zakończenie roku w Korczaku

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka zakończenie roku odbywało się z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Według ustalonego harmonogramu na wyznaczoną godzinę przychodzili uczniowie poszczególnych klas po odbiór świadectw, dyplomów i nagród. W filmie Dyrektor szkoły pani Agata Barańska dziękuje uczniom, rodzicom i nauczycielom za okres zdalnej nauki.

„Życie składa się z przywitań i pożegnań”.
Dziś wszyscy chcemy wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom, którzy kończą swoją prace zawodową , którzy przez wiele lat swojej nauczycielskiej profesji zawsze służyli innym ludziom i szczytnym celom, dzięki którym wszyscy doznaliśmy prawdziwego dobra i szczerej akceptacji. Z całego serca dziękujemy Wam za wszystko, co przez te lata pracy uczyniliście dla nas, naszych uczniów, naszej szkoły i naszego środowiska. Życzymy Wam dni pełnych szczęścia, spokoju i spełnienia. Poczucia, że jesteście kimś specjalnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Przyjmijcie od nas szczere i serdeczne- Dziękujemy! Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie.

"Życie składa się z przywitań i pożegnań".Dziś wszyscy chcemy wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom, którzy kończą swoją prace zawodową , którzy przez wiele lat swojej nauczycielskiej profesji zawsze służyli innym ludziom i szczytnym celom, dzięki którym wszyscy doznaliśmy prawdziwego dobra i szczerej akceptacji. Z całego serca dziękujemy Wam za wszystko, co przez te lata pracy uczyniliście dla nas, naszych uczniów, naszej szkoły i naszego środowiska. Życzymy Wam dni pełnych szczęścia, spokoju i spełnienia. Poczucia, że jesteście kimś specjalnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.Przyjmijcie od nas szczere i serdeczne- Dziękujemy! Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie.

Opublikowany przez Agatę Barańską Sobota, 27 czerwca 2020

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.